Najwyższej jakości wyroby reklamowe: torby, plecaki, odzież, gadżety.
Gadżety reklamowe, Upominki, Torby

Hafty i Nadruki

Wykonywane są wyłącznie na artykułach zamówionych w naszej firmie. Przygotowanie do znakowania:

Każda z niżej opisanych technik wymaga przygotowania projektu graficznego (zalecany jest Corel do 9). Materiały do znakowania powinny być w pliku graficznym w postaci wektorowej. Do haftu może być dobrej rozdzielczości mapa bitowa. Kolory powinny być określone w skali PANTONE.
Sitodruk

Sitodruk

Sitoruk może być stosowany wyłącznie na powierzchniach płaskich. Umożliwia druk na większości poduktów w jednym lub wielu kolorach. Wykorzystywany jest na produktach tekstylnych i nylonowych, jak koszulki, torby, plecaki itp. Jest to szeroko rozpowrzechnione i szybkie w realizacji rozwiązanie służące do drukowania logo oraz haseł reklamowych i jest idealne do dłuższych komunikatów.
Termotransfer

Termotransfer

Metoda polegajaca na drukowaniu na papierze, a następnie wgrzewaniu w tkaninę. Dobra metoda do nanoszenia wielokolorowcych i szczegółowych nadruków na produkty tekstylne o nierównej powierzchni. Stosowana jest do zdobienia toreb, tekstyliów, czapeczek. Pozwala uzyskać nadruki wysokiej jakości.
Haft komputerowy

Haft komputerowy

Haft komputerowy to nowoczesna i efektowna technika nanoszenia logo i haseł na tkaniny. Wymaga przygotowania programu haftującego. Odróżnia się trwałością i odpornością na ścieranie. Stosowany na torby, tekstylia, czapeczki. Cena wykonania haftu uzależniona jest od ilości ściegów. Ilość kolorów w hafcie nie ma wpływu na cenę.
Grawerowanie laserowe

Grawerowanie laserowe

Jest to technika polegająca na laserowym wypalaniu w materiale. Świetnie prezentuje się na metalu, drewnie, skórze, szkle itp. Grawerowanie nie jest możliwe w przypadku wielu kolorów. Barwę wyznacza kolor materiału lub podstawowej warstwy znajdującej się pod tą, na której umieszczany jest grawer. Ta metodą pozwala na elegancką i trwałą dekorację produktów.
Tampodruk

Tampodruk

Technika drukarska wykorzystywana do druku na niemal każdej powierzchni i materiale o dowolnym kształcie. Można drukować w wielu kolorach. Jest to metoda szybka i ekonomiczna. Głównie stosowana przy nadrukach na małych wyrobach z tworzyw sztucznych, metalu, szkła itp.
Tłoczenie

Tłoczenie

Metoda stosowana do trwałego znakowania materiałów promocyjnych, zazwyczaj ze skóry i materiałów skóropodobnych. Tłoczenie może być z użyciem folii w celu zabarwienia miejsca tłoczenia lub bez użycia folii (bezbarwne). Tłoczone są: kalendarze książkowe, notatniki, teczki, etui, portfele, etc.
Druk cyfrowy

Druk cyfrowy

Technika nadruku dla powierzchni płaskich i produktów w kształcie 3D, na prawie wszystkich materiałach. Nadruk jest cyfrowo nanoszony bezpośrednio na produkcie, w bardzo wysokiej jakości. Jest to technika rastrowa (full colour), a wszystkie szczegóły są doskonale widoczne.
Druk cyfrowy UV

Druk cyfrowy UV

Druk cyfrowy UV daje możliwość wykonywania nadruków w pełnym kolorze na różnych podłożach. Technologia umożliwia zadruk niemożliwy do wykonania w typowych technikach (sito i tampon). Druk full color jest nadrukiem cyfrowym wykonanym bezpośrednio na przedmiocie w wysokiej rozdzielczości 1440x1400dpi farbami utwardzanymi promieniami UV (C,M,Y,K + biały + przezroczysty GLOSS). Zapewnia intensywne kolory, doskonałe krycie oraz przyczepność do podłoża. Maksymalne pole druku wynosi 60x42cm, a maksymalna wysokość przedmiotów to 10cm. Zastosowanie białych tuszy pozwala na wykonywanie nadruków na ciemnych i przezroczystych materiałach. Druk cyfrowy UV bezposredni stosuje sie na różnego rodzaju tworzywa, do najpopularniejszych należa: akryl, pianki pvc, poliweglan, poliester, laminaty, skóra, oprawy skóropodobne, drewno, płótno, ceramika, szkło, stal, aluminium.
Strona główna
O firmie
Kontakt
Katalogi i cenniki nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, są jedynie informacją handlową.
Znaki handlowe są zastrzeżonymi znakami firm do których należą.
© 2006-2010 ATUT PPH